Home > Fires i Festivals de Barcelona i Catalunya

Fires i Festivals de Barcelona i Catalunya

Nom Pàgina Web Data inici
Fires i Festivals de Barcelona i Catalunya Mayo 2021
OFFF Barcelona https://offf.barcelona/ 06/05/2021 al 08/05
Fires i Festivals de Barcelona i Catalunya Julio 2021
EXP.21 INTERNATIONAL FESTIVAL ON EXPERIMENTAL PHOTOGRAPHY https://www.experimentalphotofestival.com/ 21/07/2021 al 25/07
Ojo de Pez Photo Meeting Barcelona http://photomeeting.ojodepez.org 15/07/2015
Fires i Festivals de Barcelona i Catalunya Acabats
Hipnotik Festival http://www.hipnotikfestival.com/ 03/10/2015
Festival Plaga http://festivalplaga.wordpress.com 14/11/2015
Bienal d'Art Contemporani Català http://goo.gl/OAidX1 15/04/2016
Enfocats http://enfocats.org/ 07/05/2016
DOCfield Fotografia Documental Barcelona http://docfieldbarcelona.org 19/05/2016
Paradazero http://paradazero.cat/ 28/05/2016
Barcelona International Photography Awards http://es.validfoto.com/ 05/07/2016
nunOff Festival de Creació Emergent de Barcelona http://www.nunartbcn.com/nunoff 11/07/2016
Biennal de Fotografia Xavier Miserachs http://www.biennalxmiserachs.org/?lang=es 10/09/2016
Barcelona Gallery Weekend http://www.barcelonagalleryweekend.com/es/ 29/09/2016
Hartexpo http://espacio120.com/ 01/10/2016
Festival Internacional de Fotografia SCAN http://www.scan.cat/ca/festival-2/ 19/10/2016
BANG Festival Internacional de Video Arte de Barcelona www.bang-festival.com 01/11/2016
Us Barcelona http://usbarcelona.com 05/11/2016
L'Alternativa http://alternativa.cccb.org 14/11/2016
Barcelona International Art Fair http://www.bcnartfair.com/ 16/12/2016
Drap-Art http://www.drapart.org/ 16/12/2016
Talking Galleries http://www.talkinggalleries.com/barcelona/ 16/01/2017 al 17/01
Festival Mil.lenni http://www.festival-millenni.com/ 20/02/2017 al 30/12
Barcelona Visualsound http://joves.bcn.cat/visualsound 03/03/2017 al 17/03
Festival Graf http://grafcomic.com/ 03/03/2017 al 05/03
Festival Mutek www.mutek.org/es 09/03/2017 al 11/03
MECAL http://mecalbcn.org/ 14/03/2017 al 02/04
Saló Manga Internacional del Còmic de Barcelona http://ficomic.com/inici.cfm 30/03/2017 al 02/04
Vila del Llibre http://www.viladelllibre.cat/ 01/04/2017 al 02/04
Fira Antic Empordà http://www.anticemporda.org 13/04/2017 al 17/04
ARTS LIBRIS http://artslibris.cat/ 21/04/2017 al 23/04
BCN Film Festival https://bcnfilmfest.es/ 21/04/2017 al 28/04
D'A Film Festival https://dafilmfestival.com/ 27/04/2017 al 07/05
World Press Photo http://www.cccb.org/es/exposiciones/ficha/world-press-photo-17/225930 29/04/2017 al 05/06
BCN Sports Film https://www.bcnsportsfilm.org/ 08/05/2017 al 12/05
DOCS Barcelona Festival http://www.docsbarcelona.com/ 18/05/2017 al 28/05
Loop Barcelona http://www.loop-barcelona.com 18/05/2017 al 27/05
REVELA-T http://revela-t.cat/ 19/05/2017 al 28/05
La Nit dels Museus http://lameva.barcelona.cat/lanitdelsmuseus/ 20/05/2017 al 20/05
Mini Print Internacional de Cadaques http://miniprint.org/ 01/07/2017 al 30/09
Cruïlla Barcelona Summer Festival http://www.cruillabarcelona.com/es/ 07/07/2017 al 09/07
Swab Barcelona http://swab.es 28/09/2017 al 01/10
Festival de Creacio Contemporania Escena Poblenou http://escenapoblenou.com 19/10/2017 al 22/10
UTOPIAMARKETS IL·LUSTRACIÓ www.lacosta.cat 20/10/2017 al 22/10
FineArt Igualada http://www.fineartigualada.cat/es/ 23/02/2018 al 18/03
Fira d'Art Modern i Antic de Barcelona (FAMA) http://www.famabarcelona.com/es/ 28/02/2018 al 05/03
YOUNG GALLERY WEEKEND http://younggalleryweekend.com 28/09/2018 al 30/09
dart- Festival de Cine Documental sobre Arte Contemporáneo https://www.dart-festival.com/ 29/11/2018 al 02/12
Barcelona Design Week https://www.barcelonadesignweek.com 12/06/2019 al 20/06
MIRA DIGITAL ARTS FESTIVAL https://mirafestival.com/ 05/11/2019 al 09/11
FIRA INTERNACIONAL D'ART DE BARCELONA www.fiabcn.com 29/05/2020 al 30/05
ARTS ELECTRONICA 2020 Festival for Art, Technology & Society 09/09/2020 al 20/09
INCADAQUÉS https://www.incadaques.com/ 15/10/2020 al 25/10


X

Subscriute a la newsletter

Introdueix tot seguit la teva adreça email i rebràs a la teva bústia les darreres notícies i les novetats dels centres d'art.Et pots donar de baixa en qualsevol moment.

Correu electrònic:

L'usuari autoritza a Barcelona Art a gestionar les dades facilitades en el present formulari a efectes de comunicació comercial. Barcelona Art es compromet a tractar aquestes dades en virtut de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de Dades de Caràcter Personal.

Newsletter

Gràcies per subscriuret a la Newsletter. Confiem que sigui del teu gust la informació que t\'arribarà.